وایتکس معطر:

مایع سفید کننده وایتکس معطر با دارا بودن مواد با رایحه خوش از نشر بوی گاز کلر جلوگیری کرده و باعث راحتی کار با آن و همچنین خوشبو کردن محیط کار و منزل می شود.

شیشه شوی وایا :

با فرمولی جدید راحت پاک می کند و لکه بر جای نمی گذارد. با خرید این محصول می توانید یک تیر دو نشان بزنید؛ پاک کننده عالی و خوشبو کننده محیط کار یا منزل شما. در اندازه ۵۰۰ سی سی

مایع ظرف شویی وایا:

مایع ظرف شویی وایا طبق اظهار نظر کارشناسان وزارت بهداشت، گران ترین فرمول را دارا می باشد. با قدرت پاک کنندگی بالا و کف بسیار با صرفه برای خانواده ها. این محصول در حجم های ۵۰۰ گرمی، ۷۵۰ گرمی، ۱ لیتری، ۴ لیتری و ۱۰ لیتری با رایحه پرتقال و سیب قابل عرضه می باشد.

وایتکس ساده:

از وایتکس می توان برای سفید کردن و لکه گیری پارچه های نخی، کتان، ابریشم مصنوعی، نایلون، ارلون و داکرون استفاده نمود.از مصرف بر روی پارچه های پشمی، ابریشم  طبیعی و چرمی خودداری فرمایید. این محصول در حجم های ۷۵۰ گرمی، ۲ لیتری، ۴ لیتری، ۱۰ لیتری و به صورت فله قابل عرضه می باشد.

جوهر نمک وایتکس:

با فرمولاسیون جدید و غلظت بالا تمامی خواسته های شما را در پاکیزگی سرویس های بهداشتی برآورده می کند.

جرم گیر وایتکس:

با فرمولاسیون منحصر به فرد و جدید خود با رایحه خوش تمامی جرم های سخت را از بین برده و فضا را معطر می کند برای پاک کردن سرامیک، کاشی و سرویس های بهداشتی